YourOwnPrivate VPN (1.0.2) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: On
tr: Açık

en: Name
tr: İsim

en: Off
tr: Kapalı

en: Custom
tr: Özel

en: Promoted to front page
tr: Ana sayfaya yükseltilmiş
