YouTrack integrated into Drupal (2.0.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Description
eu: Azalpena

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Project
eu: Proiektua

en: Password
eu: Pasahitza

en: Summary
eu: Laburpena

en: Not found
eu: Ez da aurkitu
