YouTrack integrated into Drupal (2.0.0) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Description
oc: Descripcion

en: Enabled
oc: Activat

en: Project
oc: Projèctes

en: Login
oc: Identificant

en: Password
oc: Senhal

en: Summary
oc: Resumit

en: Not found
oc: Pas trobat

en: Project ID
oc: Id del projècte
