YouTrack integrated into Drupal (8.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Login
bo: ནང་འཇུག

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Summary
bo: མདོར་བསྡུས

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Not found
bo: མ་རྙེད
