YouTrack integrated into Drupal (8.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
fr: Activé

en: Project
fr: Projet

en: Login
fr: Identifiant

en: Password
fr: Mot de passe

en: Summary
fr: Résumé

en: Not found
fr: Non trouvé

en: Project ID
fr: Identifiant (ID) de projet

en: Description format
fr: Format de description
