YouTrack integrated into Drupal (8.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Project
kn: ಪರಿಯೋಜನೆ

en: Login
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸು

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Summary
kn: ಸಾರಾಂಶ

en: Not found
kn: ಕಂಡುಬಂದಿಲ್ಲ
