YouTube Field (2.0.0-beta1) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Settings
cs: Nastavení

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Thumbnails
cs: Náhledy

en: Output this field as a link
cs: Zobrazit pole jako odkaz

en: Field types
cs: Typy polí

en: Image style
cs: Styl obrázku

en: Video URL
cs: Adresa URL videa

en: None (original image)
cs: Žádný (původní obrázek)

en: Link image to
cs: Odkázat obrázkem na

en: Nothing
cs: Nic

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
cs: Text, který se zobrazí v poli, dokud nebude vložena nějaká hodnota. Obvykle se jedná o příklad nebo nebo stručný popis předpokládaného formátu.
