YouTube Field (2.0.0) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Thumbnails
lt: Miniatiūros

en: Field types
lt: Laukelių tipai

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)

en: Link image to
lt: Susieti paveikslėlį su

en: Nothing
lt: Nieko

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
lt: Tai tekstas kuris rodomas laukelyje iki tol kol įvedama reikšmė. Paprastai tai patarimas kokios reikšmės formato reiktų.
