YouTube Field (2.0.0) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Settings
be: Налады

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Field types
be: Тыпы палёў

en: Image style
be: Стыль выявы

en: None (original image)
be: Ніяк (сапраўдная выява)

en: Link image to
be: Спасылка выявы на

en: Nothing
be: Нічога
