YouTube Field (8.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Settings
et: Seaded

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Thumbnails
et: Pisipildid

en: Field types
et: Väljade tüübid

en: Image style
et: Pildi stiil

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)

en: Link image to
et: Lingi pilt

en: Save and publish
et: Salvesta ja avalda

en: Nothing
et: Mitte midagi

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
et: Tekst mida kuvatakse välja sees kuni väärtust hakatakse sisestama. Seda vihjet kasutatakse näiteväärtusena või lühikirjeldusena oodatud formaadist.

en: Placeholder for URL
et: Placeholder URL-i jaoks

en: No placeholders
et: Placeholder-id puuduvad

en: URL placeholder: @placeholder_url
et: URL-i placeholder: @placeholder_url
