YouTube Field (8.x-1.0-beta2) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Settings
hu: Beállítások

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Thumbnails
hu: Bélyegképek

en: Field types
hu: Mezőtípusok

en: Image style
hu: Képstílus

en: None (original image)
hu: Nincs (eredeti kép)

en: Link image to
hu: Kép hivatkozása erre:

en: The @label field of the node.
hu: A tartalom @label mezője.

en: Nothing
hu: Semmi

en: Video url
hu: Videó webcíme

en: YouTube video size
hu: YouTube video mérete

en: YouTube Field
hu: YouTube mező

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
hu: A beviteli mezőben annak kitöltéséig megjelenő szöveg. Egy példa érték vagy rövid leírás tájékoztatja a felhasználót az elvárt formátumról.

en: Placeholder for URL
hu: Helykitöltő hivatkozáshoz

en: No placeholders
hu: Nincsenek helykitöltők

en: URL placeholder: @placeholder_url
hu: Hivatkozás helykitöltő: @placeholder_url

en: Hide logo
hu: Logó elrejtése
