YouTube Field (8.x-1.0-beta2) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Thumbnails
sk: Náhľady

en: Field types
sk: Typy polí

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: None (original image)
sk: Žiadny (pôvodný obrázok)

en: Link image to
sk: Pripojiť obrázok ku

en: Nothing
sk: Nič

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
sk: Text, ktorý sa zobrazí priamo v poli až do zadania hodnoty. Tento tip je zvyčajne vzorový príklad očakávanej hodnoty alebo krátkym popisom očakávaného formátu.

en: Placeholder for URL
sk: Zástupný reťazec pre URL

en: No placeholders
sk: Bez zástupných reťazcov
