YouTube Field (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Image style
ar: نمط الصورة

en: None (original image)
ar: لا يوجد (الصورة الأصلية)

en: Link image to
ar: ربط الصورة إلى

en: Nothing
ar: لا شيء

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
ar: النص الذي سيظهر في داخل الحقل حتى يتم إدخال القيمة. غالبًا ما يكون هذا التلميح قيمة العينة أو وصفًا موجزًا للتنسيق المتوقع.
