YouTube Field (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Thumbnails
el: Μικρογραφίες

en: Field types
el: Τύποι πεδίων

en: Image style
el: Στυλ εικόνας

en: None (original image)
el: Κανένα (αρχική εικόνα)

en: Link image to
el: Σύνδεσμος εικόνας στο

en: Nothing
el: Τίποτα

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
el: Το κείμενο που θα εμφανίζεται μέσα στο πεδίο μέχρι να εισαχθεί μία τιμή. Αυτό το βοηθητικό στοιχείο είναι συνήθως παράδειγμα αναμενόμενης τιμής ή σύντομη περιγραφή της αναμενόμενου μορφότυπου.
