YouTube Field (8.x-1.1) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Settings
sv: Inställningar

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Thumbnails
sv: Miniatyrbilder

en: Output this field as a link
sv: Skriv ut detta fält som en länk

en: Field types
sv: Fälttyper

en: Image style
sv: Stilmall för bild

en: Video URL
sv: URL för video

en: None (original image)
sv: Ingen (ursprunglig bild)

en: Link image to
sv: Länka bild till

en: Nothing
sv: Inget

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
sv: Text som visas inuti fältet tills ett värde anges. Detta tips är oftast ett exempelvärde eller en kort beskrivning av det förväntade formatet.

en: Placeholder for URL
sv: Platshållare för URL

en: No placeholders
sv: Inga platshållare
