YouTube Import (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Author
ar: المؤلف

en: Description
ar: الوصف

en: None
ar: لا شيء

en: Other
ar: آخر

en: Duration
ar: المدة الزمنية

en: Definition
ar: تعريف

en: Content Type
ar: نوع المحتوى

en: Number of comments
ar: عدد التعليقات
