YouTube Import (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Author
fa: نویسنده

en: Description
fa: توضیحات

en: None
fa: هیچ

en: Other
fa: ساير

en: Duration
fa: مدت

en: Definition
fa: تعریف

en: Content Type
fa: نوع محتوا

en: Number of comments
fa: تعداد دیدگاه‌ها

en: Save Configuration Settings
fa: ذخیره تنظیمات پیکربندی
