YouTube Import (8.x-1.0) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Author
gu: લેખક

en: Description
gu: વર્ણન

en: None
gu: એકે નહિ

en: Other
gu: અન્ય

en: Duration
gu: સમયગાળો

en: Definition
gu: વ્યાખ્યા

en: Number of comments
gu: ટિપ્પણીઓની સંખ્યા
