YouTube Import (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Author
hr: Autor

en: Description
hr: Opis

en: None
hr: Nema

en: Other
hr: Ostalo

en: Duration
hr: Trajanje

en: Definition
hr: Definicija

en: Number of comments
hr: Broj komentara
