YouTube Import (8.x-1.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Author
sq: Autori

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Other
sq: Tjetër

en: Number of comments
sq: Numri i komenteve
