YouTube Import (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Title
da: Titel

en: Author
da: Forfatter

en: Description
da: Beskrivelse

en: None
da: Ingen

en: Other
da: Anden

en: Duration
da: Varighed

en: Content Type
da: Indholdstype

en: Number of comments
da: Antal kommentarer
