YouTube Import (8.x-1.0) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Title
es: Título

en: Author
es: Autor

en: Description
es: Descripción

en: None
es: Ninguno

en: Other
es: Otro(s)

en: Duration
es: Duración

en: Dimension
es: Dimensión

en: Definition
es: Definición

en: Content Type
es: Tipo de contenido

en: Number of comments
es: Número de comentarios
