YouTube Import (8.x-1.0) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Title
id: Judul

en: Author
id: Penulis

en: Description
id: Deskripsi

en: None
id: Tiada

en: Other
id: Lainnya

en: Duration
id: Durasi

en: Definition
id: Definisi

en: Content Type
id: Tipe Konten

en: Number of comments
id: Jumlah komentar
