YouTube Import (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: None
km: គ្មាន

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Number of comments
km: ចំនួន​មតិ​យោបល់
