YouTube Import (8.x-1.0) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Duration
kn: ಕಾಲಾವಧಿ

en: Dimension
kn: ವಿಸ್ತೀರ್ಣ

en: Definition
kn: ವ್ಯಾಖ್ಯಾನ
