YouTube Import (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Author
lt: Autorius

en: Description
lt: Aprašymas

en: None
lt: Joks

en: Other
lt: Kiti

en: Duration
lt: Laikas

en: Definition
lt: Apibrėžtis

en: Content Type
lt: Turinio tipas

en: Number of comments
lt: Komentarų skaičius
