YouTube Import (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Author
nl: Auteur

en: Description
nl: Beschrijving

en: None
nl: Geen

en: Other
nl: Andere

en: Duration
nl: Tijdsduur

en: Dimension
nl: Afmeting

en: Definition
nl: Definitie

en: Content Type
nl: Inhoudstype

en: Number of comments
nl: Aantal reacties

en: Video ID
nl: Video-ID
