YouTube Import (8.x-1.0) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Author
sr: Аутор

en: Description
sr: Опис

en: Definition
sr: Дефиниција

en: Content Type
sr: Тип садржаја
