YouTube Import (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Author
sv: Författare

en: Description
sv: Beskrivning

en: None
sv: Ingen

en: Other
sv: Övriga

en: Duration
sv: Varaktighet

en: Content Type
sv: Innehållstyp

en: Number of comments
sv: Antal kommentarer

en: Save Configuration Settings
sv: Spara inställningar för konfiguration
