Youtube Plus (1.0.0-beta1) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Promoted to front page
bo: མདུན་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་བྱས་པ

en: Custom URL
bo: URLརང་བཟོ་བྱེད་པ
