Youtube Plus (1.0.0-beta1) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Description
el: Περιγραφή

en: On
el: Ανοικτό

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Off
el: Κλειστό

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Custom URL
el: Προσαρμογή URL
