Youtube Plus (1.0.0-beta2) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: On
gu: ચાલુ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Import
gu: આયાત

en: Published
gu: પ્રકાશિત
