Youtube Plus (1.0.0-beta2) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Description
he: תיאור

en: On
he: פעיל

en: Edit
he: עריכה

en: Settings
he: הגדרות

en: Import
he: יבוא

en: URL
he: כתובת URL

en: Off
he: כבוי

en: Published
he: מפורסם

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: YouTube
he: יוטיוב

en: Custom URL
he: כתובת URL מותאמת אישית
