Youtube Plus (1.0.0-beta2) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Import
kk: Импорт

en: Published
kk: Жарияланған

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған
