Youtube Plus (1.0.0-beta2) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Import
kn: ಆಮದು

en: Playlists
kn: ಚಲಾವಣಾಪಟ್ಟಿಗಳು

en: Off
kn: ಜಡ

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ
