Youtube Plus (1.0.0-beta2) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Import
sq: Importo

en: URL
sq: Adresa URL

en: Published
sq: Publikuar

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore
