Youtube Plus (1.0.0-beta2) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Description
te: వివరణ

en: Edit
te: మార్చు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Import
te: దిగుమతించు

en: URL
te: యూఆరెల్
