Youtube Plus (1.0.0-beta2) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Description
uk: Опис

en: On
uk: Увімкнено

en: Edit
uk: Редагувати

en: Settings
uk: Налаштування

en: Import
uk: Імпортувати

en: Playlists
uk: Списки відтворення

en: URL
uk: URL-адреса

en: Item Count
uk: Кількість позицій

en: Off
uk: Вимкнено

en: Published
uk: Опубліковано

en: Promoted to front page
uk: Винесено на головну сторінку

en: Channel
uk: Канал

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Channel Name
uk: Назва каналу

en: Video ID
uk: Ідентифікатор відео

en: Custom URL
uk: Власна URL-адреса

en: Rollback
uk: Відкат

en: Youtube Channel
uk: Канал Youtube
