Youtube Plus (1.0.0) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Edit
am: አርትእ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Import
am: አስመጣ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: Published
am: የታተመ

en: Promoted to front page
am: ወደ ፊተኛው ገጽ የተሸጋገረ
