Youtube Plus (1.0.0) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Description
jv: Katrangan

en: Edit
jv: Sunting

en: Settings
jv: Sétingan

en: Import
jv: Ngimpor

en: Published
jv: Dipacak

en: Promoted to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep
