Youtube Plus (1.0.0) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Description
ml: വിവരണം

en: On
ml: ഓൺ

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Import
ml: ഇറക്കുമതി

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ

en: Published
ml: പ്രസിദ്ധീകരിച്ചവ
