Youtube Plus (1.0.0) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Description
sl: Opis

en: Edit
sl: Uredi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Import
sl: Uvozi

en: Published
sl: Objavljeno

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani
