Youtube Plus (1.0.0) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Description
sv: Beskrivning

en: On
sv: På

en: Edit
sv: Redigera

en: Settings
sv: Inställningar

en: Import
sv: Importera

en: Url
sv: URL

en: Off
sv: Av

en: Published
sv: Publicerad

en: Promoted to front page
sv: Visas på startsidan

en: API Key
sv: API-nyckel

en: Channel
sv: Kanal

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Custom URL
sv: Anpassad URL
