Youtube Plus (1.0.1) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: On
af: Op

en: Edit
af: Wysig

en: Settings
af: Verstellings

en: Import
af: Voer in

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad
