Youtube Plus (1.0.1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Edit
ast: Editar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Import
ast: Importar
