Youtube Plus (1.0.1) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: On
ro: Pornit

en: Edit
ro: Editați

en: Settings
ro: Setări

en: Url
ro: URL

en: Off
ro: Oprit

en: Promoted to front page
ro: Promovat pe prima pagină

en: API Key
ro: Cheie API

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?
