Youtube Plus (1.0.3) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Description
bn: বিবরণ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Import
bn: আমদানী

en: URL
bn: ইউআরএল

en: Url
bn: ইউআরএল

en: Published
bn: প্রকাশিত
