Youtube Plus (1.0.3) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Delete
is: Strika

en: Submit
is: Lat inn

en: Description
is: Lýsing

en: Edit
is: Broyt

en: Settings
is: Setingar

en: Import
is: Flyt inn

en: Url
is: Leinki

en: Published
is: Útgivið

en: Promoted to front page
is: Víst á forsíðuni
