Youtube Plus (1.0.4) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Description
cs: Popis

en: On
cs: Zapnuto

en: Edit
cs: Upravit

en: Settings
cs: Nastavení

en: Off
cs: Vypnuto

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Promoted to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce

en: Channel
cs: Kanál

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Custom URL
cs: Vlastní URL
