Youtube Plus (1.0.4) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Description
et: Kirjeldus

en: On
et: Sees

en: Edit
et: Muuda

en: Settings
et: Seaded

en: Import
et: Impordi

en: Off
et: Väljas

en: Published
et: Avaldatud

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Id
et: ID

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Custom URL
et: Kohandatud URL
